. . .
. strona główna oferta o Feng Shui o mnie linki kontakt .

Marta Pietrzykowska (dawniej Sobieszek)

Od lat pasjonuję się podróżami i podpatrywaniem otaczającego nas świata. Moja pasja podróżowania spowodowała wybranie moich pierwszych poważnych studiów - jestem absolwentką Geografii Uniwersytetu Wrocławskiego. Przez wiele lat studiowałam także zagadnienia związane z marketingiem i public relations. Ukończyłam studia podyplomowe
z zakresu Marketingu Politycznego i Medialnego w Wyższej Szkole Zarządzania
i Marketingu w Warszawie oraz na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu na Wydziale Gospodarki Narodowej z zakresu Marketingu. Ukończyłam także kursy z zakresu Coachingu.
Przez kilkanaście lat pracowałam na kierowniczych stanowiskach w działach marketingu
w firmach zajmujących się informatyką i rozwojem nowych technologii.
A potem przyszedł czas na poważne, zawodowe zajęcie się Feng Shui z uwzględnieniem Biznes Feng Shui oraz Feng Shui Life Coachingu.

Swoją wiedzę za zakresu Feng Shui przez wiele lat zgłębiałam pod kierunkiem różnych nauczycieli i Mistrzów z całego świata. Profesjonalną naukę Feng Shui pobierałam
w wiodących szkołach tej dziedziny na świecie m.in.: w YCH Feng Shui Center of Excellence Mistrza Yap Cheng Hai oraz Mastery Academy of Chinese Metaphysics Mistrza Mistrza Joey Yapa w Kuala Lumpur. Od lat pogłębiam swoją wiedzę z zakresu Feng Shui także pod kierunkiem różnych nauczycieli.
Jestem certyfikowanym konsultantem międzynarodowej Mastery Academy of Chinese Metaphysics, którą ukończyłam po kilku latach nauki gdzie zdałam egzamin Mistrzowski. Należę do ścisłego, wąskiego grona europejczyków, którzy potwierdzili swoje umiejętności Feng Shui i dodatkowo po ukończeniu szkoły zdali egzamin Mistrzowski otrzymując tytuł Mistrza Feng Shui. Ukończyłam także w Polsce Szkolę Bez Granic
Jacka Kryga i zdałam egzamin Mistrzowski potwierdzający moje kwalifikacje jako
Mistrza Praktyki Feng Shui.
Moje zainteresowania sięgają głęboko w prawa jakie rządzą zasadą Tien-Di-Ren ( Niebo-Ziemia-Człowiek), która znajduje wyraz w wielu zaawansowanych formułach klasycznego Feng Shui i mówi także o naszym wpływie na los i przeznaczenie.

Z tych pasji zrodziło się także zainteresowanie chińską filozofią i innymi sztukami oprócz Feng Shui. Praktykuję Tai Chi i Qigong- u unikalny chiński system leczniczy, łączący ruch, oddychanie i ćwiczenia mentalne. Cieszę się, że mogę uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez Mistrza Howarda Choy'a zarówno przedstawiających tematykę związaną z Feng Shui, jak również ćwiczyć pod jego okiem Qigong. Zawsze jest to dla mnie wielkim zaszczytem i przyjemnością.

Założyłam własną firmę FS Consulting, w której zajmuję się konsultacjami, projektowaniem wnętrz i doradztwem marketingowym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z zakresu marketingu staram się w sposób przystępny połączyć swoją biznesową wiedzę z zakresu marketingu i public relations z doradztwem Feng Shui dla firm. Przygotowuje znaki graficzne (logo) dla firm, wizytówki oraz organizuję szkolenia Feng Shui o różnym poziomie zaawansowania. Przy tworzeniu projektów współpracuję z wieloma grafikami. Konsultacje, które oferuje łącza moją wiedzę Feng Shui także z wiedzą coachingową dzięki temu mogę bardziej pomagać w rozpoznawaniu potrzeb i indywidualnej ścieżki zmian jaka prowadzi każdego do jego własnej równowagi. Daje to szansę na to, aby każdy mógł cieszyć się życiem i wprowadzać na stałe harmonię do swojego otoczenia : )