. . .
. strona główna oferta o Feng Shui o mnie linki kontakt .

Feng Shui

FENG SHUI to sztuka życia w harmonii z otaczającą nas przestrzenią i takiego jej kształtowania w sposób w pełni świadomy, by wspomagała nasze szczęście i pozwoliła nam doświadczyć wszelkiego powodzenia, jakie można osiągnąć na ziemi.

Feng Shui w dosłownym tłumaczeniu to "wiatr i woda" i jest nauką, która zajmuje się harmonizowaniem przemieszczającej i skupiającej się energii. Analizuje ona powiązania pomiędzy obserwacjami astronomicznymi, rytmami życia na ziemi w danym czasie, a przestrzenią i zamieszkującym ją człowiekiem.

Dzięki zastosowaniu zasad Feng Shui możemy w prosty sposób określić potencjał
i ograniczenia danego miejsca w interesującym nas czasie ( przeszłości, teraźniejszości
i przyszłości).

Ludzie stosujący jej zasady przy budowie domów, wyborze i urządzaniu mieszkań oraz organizujący miejsce pracy - mogą w pełni korzystać z dobrodziejstw jakie niesie życie.

Zasięg oddziaływania Feng Shui rośnie nieustannie i choć korzeni tej nauki należy szukać w starożytnych Chinach, dziś cały świat pasjonuje się tą niezwykłą dziedziną wiedzy.

Feng Shui w dzisiejszych czasach korzystając z wiedzy wielu pokoleń chińczyków (filozofii, psychologii, medycyny, astronomii czy matematyki) - dostosowuje się do nowoczesnych koncepcji biznesowych czego miejsce mogłam doświadczyć w ubiegłym roku podczas Światowej Konferencji Feng Shui w Singapurze.

Obecnie dzięki możliwości nauki u prawdziwych Mistrzów Feng Shui na świecie, wiedza ta staje się coraz dostępniejsza dla każdego człowieka.

Ponieważ coraz bardziej cenimy sobie życie w harmonii, zdajemy sobie sprawę jak jej brak wpływa na nasze życie i pracę. Doceniając to zdajemy sobie sprawę, że wybierając miejsce, w którym pracujemy lub mieszkamy powinniśmy dołożyć wszelkich starań, aby nie było ono przypadkowe.

Dlatego tak ważne staje się zastosowanie zasad feng shui w naszym życiu.

Więcej informacji w dziale O Feng Shui